Neler Yaptık

tadbilen.com (Web Tasarım, Hosting)

2014 yılında Erhan Bilen öncülüğünde kurulan firmamız, sağlık danışmanlığı, hasta hizmetleri, sağlık sektörü ile birlikte yeni yatırımlar için “Önce İnsan Sağlığı” sloganıyla farklı yörelerde doğal ürün pazarında 2 yıllık araştırmadan sonra Ankara’nın elit semtlerinden Batıkent yer alan firmanın, tanıtım web sitesi tasarımı ile hosting hizmetleri tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. İlgili web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

tadbilen.com

(Web Tasarım, Hosting)

26.07.2019


onursanziman.com (Web Tasarım)

Onur Şanzıman, Arif Karadeniz ustamızın önderliğinde Ankara da kurulmuş olup, 20 yıllık tecrübeye sahip olan firmanın, tanıtım web sitesi tasarımı işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. İlgili web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

onursanziman.com

(Web Tasarım)

05.07.2019


ankaotokurtarma.web.tr (Web Tasarım)

Anka Oto Kurtarma, “oto kurtarma ve oto çekici hizmetlerinde en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunan firmamız, aradığınız anda olay mahalline hızla intikal edecektir. Temennimiz kazayı hem mal, hem de can kaybı olmadan atlatmanızdır” düsturunu kabul eden firmanın, tanıtım web sitesi tasarımı işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. İlgili web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

ankaotokurtarma.web.tr

(Web Tasarım)

06.05.2019


eselgazaltikaynak.com (Web Tasarım, Sosyal Medya)

Esel Gazaltı olarak; kaynak makinalarının torch ve torch yedek parçalarının imalatını yapmaktadır. Türkiye genelinde tüm illere ürünlerimizi ulaştırmakta olup, geniş satış ve servis ağımızın bulunduğu firmanın, tanıtım web sitesi tasarımı ve sosyal medya işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. İlgili web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

eselgazaltikaynak.com

(Web Tasarım, Sosyal Medya)

02.03.2018


Umut Oto (Google Maps, Google Business, Sosyal Medya)

Umut Oto olarak; Ford marka araçlarının çıkma yedek parçaları satışını yapan firmanın, Google Maps, Google Business kayıtları ile sosyal medya işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. İlgili web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

(Google Maps, Google Business, Sosyal Medya)

15.02.2018


yedekparcafirmalari.com (Logo, Web Tasarım, Sosyal Medya, İçerik Yönetimi)

Firmamızın projesi olan Yedek Parça Firmaları Rehberinin, web sitesi tasarımı, logo, sosyal medya işlemleri ve içerik yönetimi işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmiş olup içerik yönetim işlemi ise devam eden bir süreçtir. İlgili web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

yedekparcafirmalari.com

(Logo, Web Tasarım, Sosyal Medya, İçerik Yönetimi)

28.10.2017