Neler Yapıyoruz

 • Profesyonel web siteleri
 • Seo Hizmetleri
 • Google Ads reklamları (Bütçeli yada tek kelime bedelli aylık süreli)
 • İnstagram, facebook reklamları
 • N11, Gittigidiyor, Hepsiburada v.b. Ürün giriş hizmetleri
 • E-mail marketing
 • Tasarım ve Baskı Hizmetleri
 • Profesyonel Domain ve hosting hizmetleri
 • Marka ve Patent tescil ve diğer işlemleri
 • Profesyonel Ankara merkezli Devlet kurumları ve özel kurumlar evrak ve işlem takibi

Hakkımızda

1999 yılından günümüze 20 yıllık tecrübe ile hemen hemen her sektörün içerisinde bulduk. Bu sektörlerdeki pozisyonlarımız ile çok farklı pazarlama, reklam, alt yapı, idari işler, yazılım ve donanım işleri yaptım. Bu işlerin hepsinden aldığım tecrübe beni şu hizmetlerimiz de saydığım işleri profesyonel yapar hale getirdi.
Bende bu tecrübemi sizlerin de yararlanabileceği ve profesyonellik isteyen dünya konjektöründe geri kalmamanız için sizlerin istifadesine sundum.
İhtiyacınız olan listede bulunan yada bulunmayan hizmet dallarında, bizden teklif almanız yararınıza olacaktır.

Yasin Demirbaş Slide1

Profesyonel Web Siteleri

İnternet platformunda karşılaştığı kullanıcı profillerini inceleyerek, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda, tasarım ve yazılım çözümleri sunmaktayız. Google ve internet kullanıcısının ne istediğini ve nasıl davrandığını bilerek web sayfalarınızı stratejik olarak hazırlıyoruz.

Firmanızı, ürününüzü, hedeflerinizi internette yayınlarken anlaşılır/algılanır hale getirmek. Mevcut sitenizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarını gözden geçirerek müşteri odaklı, kullanımı kolay ve içeriği güncellenebilir dinamik bir site olması için web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yasin Demirbaş Slide 2

Seo Hizmetleri

SEO Hizmetleri, web sitelerinizin kullanıcı deneyimini ve içerik kalitesini arttırarak Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında ön sayfalarda yer almasını hedefler. Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) kısaltması olan SEO Hizmetleri sayesinde organik trafiğiniz, Google sıralamanız ve potansiyel müşterilere erişiminizde artış gözlemleyebilirsiniz.

 • Sektör ve Rakip Analizi
 • Anahtar Kelimelerinizin Belirlenmesi
 • Profesyonel İçerik Hazırlanması
 • Haftalık Detaylı Raporlama
Yasin Demirbaş Slide 3

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Google Ads

Adwords:

Sunduğunuz ürün ve/veya hizmetlere ihtiyacı olan potansiyel müşterilerinizle markanızı buluşturuyoruz. Markanızın, web sitenizin ve sunduğunuz hizmetin Google’da potansiyel müşterileriniz tarafından görünür olmasını, doğru anahtar kelimeler ve hedefleme ile mümkün kılıyoruz.

Display:

Markanız için oluşturduğumuz reklam kampanyasının, anlaşılır ve etkili bir görsel tasarımla, web sayfalarında yer almasını sağlıyoruz. Görsel odaklı bir reklam türü olması sayesinde hem kampanyanın harekete geçirici ve yüksek performanslı olmasını, hem de markanızın akılda kalıcılığını temin ediyoruz.

Merchant:

Potansiyel müşterilerinizin Google arama sonuçlarında ürünlerinizin görselleri, fiyatları, özellikleri ve linkleri ile direkt karşılaşmsını sağlıyoruz. Böylece ürünlerinize ilgi duyan hedef kitlenize daha etkili bir tutumla yaklaşmanızı sağlıyoruz.

YouTube:

Dijital medyanın en önemli temsilcilerinden olan YouTube’da yayımlanmak üzere hazırlayacağımız reklam filmlerinin yanında, YouTube kanallarındaki içerikler esnasında görünecek banner tasarımları ile kampanyaların geniş kitlelerce görünmesini mümkün kılıyoruz.

Facebook Ads

Facebook ve Instagram mecralarında markanız için demografik bilgi, lokasyon, ilgi alanı, yaş, cinsiyet, davranış gibi faktörleri göz önünde bulundurarak; yaratıcı, akılda kalıcı ve harekete geçirici kampanyalar tasarlıyoruz. Firmanızın ürün ve/veya hizmet vurgusunun, doğru hedeflemeyle, potansiyel müşterilerinize en etkileyici şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

E-Mail Pazarlama

İnsanların firmanızla ilgili bilmesi gereken kampanya, yenilik vb. duyuruları, doğrudan belirli bir e-mail kullanıcı grubuna göndererek, markanızın bilinçli bir hedefleme aracılığıyla hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz. Dahası, gönderilen mailin okunma sayısı, (eğer varsa) linkle kurulan etkileşim sayısı vb. verileri raporlayarak, kampanyanın etkisini ölçme imkanı tanıyoruz.

Yasin Demirbaş Slide 4